مشاوره در نگارش پروپزال

تیم تخصصی دستیار پژوهش با بهره گیری از کادری مجرب و متعهد مشاوره و نگارش پروپزال مورد نظر شما را بر عهده می گیرد

گام اول در تدوین و ارائه یک طرح تحقیقاتی، تدوین یک پروپزال (Proposal) خوب و علمی می باشد. در این راستا، قبل از عقد قرارداد جهت انجام هر طرح تحقیقاتی، کارفرما تقاضای پروپزال و بعبارت دیگر پیشنهادیه اولیه انجام طرح می کند و در مورد پروژه های دانشگاهی و پایان نامه ها نیز، قبل از شروع کار پایان نامه، می بایست پروپزال تدوین و در کمیته های پژوهشی، تصویب گردد.
در پروپزال، مواردی همچون عنوان کار، بیان موضوع و مسئله اصلی تحقیق، سوالات، فرضیات و اهداف اصلی و فرعی، ضرورت انجام طرح، پیشینه پژوهشی، روش کار و جامعه و نمونه آماری و روش و ابزار گردآوری اطلاعات، روش تحلیل و منابع و ماخذ و … از تیترهای اصلی می باشند. در واقع با تهیه پروپزال، موضوعی خاص مطرح شده و خلاها و کمبودهایی که در تحقیقات پیشین مشاهده می گردد و تحقیق مدنظر در صدد رفع آن بر خواهد آمد، مطرح می شود.
با ارائه یک پروپزال فنی و علمی، راه برای انجام طرح هموار می گردد. لذا یکی از خدمات اصلی دستیار پژوهش، مشاوره و تدوین پروپزال و طرح اولیه پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی می باشد.
برخی از مزیت های این مرکز در حوزه تدوین پروپزال عبارتند از :

مبنا قرار دادن مقاله بیس (Base Paper) به روز در حوزه موضوع پروپزال ارائه و طراحی موضوعات جدید و کار نشده برای تدوین پروپزال  استفاده از منابع کافی، معتبر و به روز در تدوین هر پروپزال (در هر پروپزال حداقل از ۴۰ منبع به روز در حوزه مرتبط با موضوع تحقیق استفاده می گردد) عدم وجود ابهام در متن پروپزال و بیان مطالب به گونه ای روشن و کامل بطوریکه محققین و دانشجویان با یک بار مرور پروپزال، کاملا متوجه موضوع شوند.

تدوین پروپزال های خارج از کشور به زبان درخواستی (برای دانشجویان ارشد و دکتری)  تضمین تصویب نهایی پروپزال و انجام اصلاحات احتمالی تحویل سریع پروپزال (حداکثر ۲ هفته).

کیفیت پروپوزال پژوهشی شما نه تنها به کیفیت پروژه پیشنهادی، بلکه به چگونگی نگارش پروپوزال شما بستگی دارد. این خطر وجود دارد که یک پروژه پژوهشی خوب به دلیل آنکه پروپوزال آن نگارش خوبی ندارد، رد شود. از این رو، به صلاح است که نگارش شما منسجم، روشن و برانگیزاننده باشد.

آموزش پروپزال نویسی

پروپوزال یا طرح تحقیق ، پیش نویس پ‍ژوهشی است که شما می بایست برای اخذ مدرک تحصیلی خود انجام دهید. در پروپوزال شما به معرفی موضوعی که برای پایان نامه خود انتخاب کرده اید ، توضیح اهمیت آن موضوع ، ذکر پ‍‍ژوهش هایی که در گذشته در این باره صورت گرفته ، و نتایجی که فکر می کنید از تحقیق خواهید گرفت می پردازید.

ثبت سفارش

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

info@researchassist.ir

دوستان عزیز برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب نگارش پروپزال، می توانند درخواست خود را در دپارتمان مشاوره نگارش پروپزال در زیر ثبت و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال نمایند. جهت ارسال سفارش موارد زیر را ارسال کنید:

  • موضوع انتخابی شما و سایر اطلاعات در صورت لزوم
  • اگر موضوع شما مبنای علمی داشته و بر اساس مقاله بیس خاصی ارائه شده مقاله بیس خود را هم ارسال کنید در ضمن در صورتی که ترجمه مقاله بیس هم در دسرس می باشد ترجمه مقاله را هم ارسال کنید
  • اگر موضوع خاصی مد نظر شما نیست ،موارد زیر را مشخص کنید و برای ما ارسال کنید تا موضوعی متناسب با نیاز شما ارائه گردد سپس پس از تایید شما پروپزال نگارش گردد :

رشته :

گرایش:

مقطع تحصیلی:

نام دانشگاه:

آیا نیازی به مقاله هم دارید ؟ بله / خیر

نام محل کار شما :

علاقه مندی شما به حوزه خاص:

توضیحات :

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

 

برای ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
رشته تحصیلی *
روش آشنایی شما با سایت
ایمیل *
شماره همراه *
محل سکونت *
آپلود فایل*

نوع درخواست
(الزامی)
ویرایش کتابویرایش پایان نامهویرایش مقاله ترجمه شدهچاپ و ویرایش مقالات isi وiscتحلیل اماریاستخراج کتاب از پایان نامهانجام پایان نامهانجام پروپزال