خدمات نگارش مقاله

خدمات نگارش مقاله

برخی خدمات ما در حوزه خدمات نگارش مقاله به شرح زیر میباشد:

° انتخاب موضوع و نگارش حرفه ای مقاله در تمامی رشته ها و موضوعات، به دو زبان انگلیسی و فارسی . 

° استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متن های پژوهشی .

° بازنویسی مقاله هایی که در داوری یک یا چند ژورنال تخصصی رد (reject) شده اند .

° تبدیل مقالات فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی توسط متخصصان انگلیسی زبان و با در نظر گرفتن ترمینولوژی خاص هر رشته .

° ویرایش و اصلاحات بر روی مقالات فارسی یا انگلیسی آماده و انطباق آنها با استاندارد های محتوایی و ساختاری لازم برای ژورنالهای معتبر .

° نگارش مقالات در سطح متوسط تا بسیار بالا بسته به سطح کار پژوهشی انجام شده.

° نگارش انواع مقالات از جمله مقالات علمی ترویجی ، مقالات علمی پژوهشی ، مقالات مروری(Review) ، مقالات کنفرانسی(proceeding) ، نگارش مقالات Survey ، انواع مقالات از نوع Letter ، انواع مقالاتCommunication ، فصول کتاب (Book Chapters) و … .

° تصحیح و تکمیل مقاله های نگارش شده .

توضیحات انواع مقالات علمی نظیر مقالات علمی پژوهشی، علمی ترویجی، علمی مروری و … را در این قسمت بخوانید. مقاله ترویجی مقاله ای علمی است که به دلایل مختلف از نظر ساختار و لحن با مقاله پژوهشی متفاوت میباشد.  نخستین دلیل این است که مخاطب مقاله ترویجی همتراز ان نیستند، یعنی در مراتب پایین تر از نظر نوع تخصص علمی قرار دارند.  به همین دلیل ، زبان و بیان خاصی استفاده می شود

انواع مقاله علمی

تهیه گزارش از نتایج مطالعات و پژوهش های انجام شده، یکی از مهم ترین مراحل پژوهشگری به شمار می رود ؛ زیرا اگر پژوهشگر نتواند دستاوردهای علمی خود را در اختیار سایر محققان بگذارد، پژوهش او هر اندازه هم که مهم باشد، به پیشرفت علم کمکی نمیکند؛ چون رشد و گسترش هر عملی از طریق ارائه و به هم پیوستن دانشِ فراهم آمده از سوی تمام اندیشمندان آن علم تحقق می یابد.

آموزش نحوه نگارش مقاله علمی

خدمات نگارش مقاله

ثبت سفارش

لطفا توجه نمایید : شما میتوانید از طریق فرم زیر ، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال کنید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

 

نام و نام خانوادگی (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

فایل