جستجو و دانلود مقالات و کتب علمی

جستجو و دانلود مقالات و کتب علمی

 ◊ جستجو و دانلود مقالات و کتب علمی کاری سخت و حرفه ای می باشد، آیا نمی توانید مقالات و کتب علمی مورد نیاز خود را پیدا کنید؟

◊آیا برای انجام تحقیق ، پایان نامه و مقاله خود نیاز به جدیدترین مقالات از ژورنال های معتبر دارید؟

◊آیا نیاز به دانلود مقاله ISI در کلید واژه های خاصی دارید؟

◊آیا نیاز به دریافت متن کامل (Full Text) مقالات علمی از پایگاه هایی چون SCOPUS , Oxford , ProQuest , JSTOR IEEE , ScienceDirect , ACM و صدها پایگاه دیگر، دارید؟

◊آیا نیاز به کتاب تخصصی خاصی دارید ولی دسترسی به آن پایگاه برای دانلود کتاب ندارید؟

◊آیا به مقالات خاصی نیاز دارید و هیچ راه دسترسی برای دانلود آن مقاله ندارید؟

◊آیا دنبال موضوعی نو و خلاقانه برای پایان نامه هستید و دنبال مقاله بیسی به روزی در این زمینه می باشید؟

◊آیا دنبال مرکزی مطمئن با سابقه و معتبر جهت سفارش مقالات به روز و متنوع دارید؟

اگر به دنبال چنین مرکز و اطلاعاتی میباشید، “دستیار پژوهش” با سابقه درخشان آماده پاسخگویی به شما کاربران گرامی است و خدمات جستجو و دانلود مقالات و کتب علمی را به صورت اختصصاصی برای شما انجام میدهد.

دپارتمان دانلود مقالات و کتب علمی دستیار پژوهش با هدف یاری رساندن به دانشجویان و پژوهشگران برای دست یابی به مقالات و کتب علمی سایتهای معتبر لاتین ایجاد گردیده است

جستجو و دانلود مقالات و کتب علمی.

خدمات ما در این حوزه:

سفارش مقاله یا کتب خاص که قبلا لینک آن توسط شما شناسایی شده است و قصد دارید آن را دانلود و برای شما ارسال کنیم چرا که دسترسی به فایل ان به دلیل کلوز اکسز بودن آن برای شما ممکن نیست. سفارش موضوع پایان نامه همراه با مقاله بیس در رشته ای خاص در خصوص این نوع خدمت لازم است موارد زیر را مشخص کنید و همراه سفارش ارسال نمایید:

-رشته:

-مقطع تحصیلی:

-گرایش:

-علاقمندی یا حوزه مورد نظر:

-سفارش دانلود مقالات بروز برای برای تدوین فصل ۲ پایان نامه ارشد یا دکتری

-سفارش دانلود مقالات بروز برای پایان نامه یا پروپزال

-سفارش پیدا کردن کتب به روز و معتبر برای ترجمه کتاب

تیم تخصصی دستیار پژوهش آماده است تا با افتخار پسورد دیتابیس های مورد نظر شما را با قیمت بسیار منطقی در اختیار شما قرار دهد.

تعدادی از سایتهای معروف علمی در زمینه انتشار مقالات لاتین و صدها سایت علمی دیگر که از آنها می توانیم مقاله یا کتاب بگیریم.

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

info@researchassist.ir

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

برای ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
رشته تحصیلی *
روش آشنایی شما با سایت
ایمیل *
شماره همراه *
محل سکونت *
آپلود فایل*

نوع درخواست
(الزامی)
ویرایش کتابویرایش پایان نامهویرایش مقاله ترجمه شدهچاپ و ویرایش مقالات isi وiscتحلیل اماریاستخراج کتاب از پایان نامهانجام پایان نامهانجام پروپزال