با توجه به افزایش سطح علمی دانشجویان و افزایش سطح علمی مقالات و پایان نامه ها و رساله ها ، دیگر تحلیل آماری پایان نامه این نوع مقالات با گزراندن چند واحد درسی دانشگاه امکان پذیر نیست و برای یک تحلیل درست و منطقی برای مقالات و پایان نامه ها و رساله ها ، مشاوره و همکاری یک کارشناس در بحث آمار ضروری و اجتناب نا پذیر است.

برخی از خدمات ما در حوزه تحلیل آماری پایان نامه :

 

LISREL AMOS SPSS
AHP PLS EVIEWS
TAPSIS FUZZY ANP
DEMATEL MATLAB MINITAB
GAMS STATA SAS

به طور کلی تحلیل آماری پایان نامه برای رشته های علوم انسانی و فنی مهندسی از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر تحلیل اماری پایان نامه توسط دانشجو به درستی انجام نگیرد، بقیه مراحل هم به خوبی انجام نشده و دانشجو برای دفاع از پایان نامه با مشکل جدی مواجه می شود. بنابراین ارائه مشاوره آماری پایان نامه از طرف یک موسسه باید کاملا به صورت مسئولانه انجام شود تا دانشجو با مشکل در دفاع از  پایان نامه مواجه نگردد.

بدین منظور، دپارتمان دستیار پژوهش جهت ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه ی تجزیه و تحلیل های گوناگون آماری، تیمی متخصص از کارشناسان مختلف آماری را گردهم آورده است.

نرم افزار ها و روش های زیر تنها  بخشی از توانایی دپارتمان تحلیل آماری دستیار پژوهش است جهت راهنمایی و مشاوره در تمام زمینه ها و رشته های فنی انسانی و علوم پایه و… با ما در ارتباط باشید .

در بیشتر موارد تحلیل های اماری که برای پایان نامه توسط افراد ناشی انتخاب می شوند دارای یک پایه قوی علمی نمی باشند .همچنین نوع تحلیلی که مورد انتخاب قرار می گیرد باید متناسب با فرضیات باشد تا دانشجو بتواند به راحتی از آن دفاع کند.موسسه Research Assist  با در نظر گرفتن اهمیت بخش امار  برای دانشجویان رشته های مختلف، روند مشاوره اماری را به صورت رایگان و تحلیل آماری پایان نامه را با قیمت بسیار مناسب و رقابتی با حساسیت ویژه دنبال می کند و موضوعات به روز و جدید را به دانشجو ارائه کرده تا آنها بتوانند حق انتخاب از بین موضوعات پیشنهادی داشته باشند.

نحوه سفارش تحلیل آماری پایان نامه :

دوستان عزیز برای دریافت مشاوره در زمینه تحلیل آماری، می توانند درخواست خود را در دپارتمان مشاوره تحلیل آماری در زیر ثبت و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال نمایند. سپس تیم دستیار پژوهش پس از بررسی اطلاعات و درخواست شما با توجه به اطلاعات ارسالی شما زمان تحویل پروژه و هزینه را در اختیار شما قرار می دهد:

رشته :              

گرایش:       

مقطع تحصیلی:              

نام دانشگاه:                    

آیا محدودیت زمانی دارید؟

 

info@researchassist.ir

توضیحات :

  • فایل ورد پروپزال را ارسال نمایید.
  • اگر پرسش نامه تنظیم کرده اید فایل پرسش نامه را همراه با دیتا ها ارسال نمایید.
  • فراموش نکنیم که انتظار معمول از دوران کارشناسی ارشد توانایی کار کردن با روش های تحقیق و انتظار معمول در دوره دکتری نظریه سازی است.پس در مقطع کارشناسی ارشد بایستی در مباحث روش شناسی مطالعه کرد و در مقطع دکتری بر روی نظریه سازی و مباحث تئوریک.
  • بد نیست ابتدا قبل از ارسال مستندات با مشاورین ما مکالمه تلفنی داشته باشید تا در خصوص ارسال مستندات توضیحات لازم داده شود.

لطفا تا ۲۴ ساعت بعد از ارسال درخواست، ایمیل خود را چک کنید.

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل info@researchassist.ir فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شما برسد.

 

نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
رشته تحصیلی *
روش آشنایی شما با سایت
ایمیل *
شماره همراه *
محل سکونت *
آپلود فایل*

نوع درخواست
(الزامی)
ویرایش کتابویرایش پایان نامهویرایش مقاله ترجمه شدهچاپ و ویرایش مقالات isi وiscتحلیل اماریاستخراج کتاب از پایان نامهانجام پایان نامهانجام پروپزال