انجام پایان نامه

انجام پایان نامه یکی از مواردی است که دانشجویان کارشناسی ارشد برای اتمام مقطع کارشناسی ارشد به آن نیازمند می باشد.

موسسه پیشگامان مسیر دانش می تواند خدمات انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را به شما دانشجویان گرانقدر بر اساس مقاله شما و استاندارهای دانشگاه شما، ارائه نماید.
انجام پایان نامه در موسسه پیشگامان مسیر دانش با کیفیت بالا و استانداردهای آکادمیک و دانشگاهی معتبر انجام می شود.

مراحل انجام پایان نامه

انجام پایان نامه دارای مراحل مختلفی می باشد که به شرح ذیل است.

برای فصل اول و دوم پایان نامه، بعد از اینکه موضوع انتخاب شد، یکی از محققان برجسته و متخصص ما پروپزال شما را نگارش می نماید.

لازم به ذکر می باشد در صورت تمایل، خدمات مشاوره در نگارش پروپزال نیز ارائه می نماید.

و بعد از آن ادبیات مناسب با موضوع پایان نامه انتخاب و فصل ۱و۲ نگارش میشود.

انجام پایان نامه

مراحل انجام پایان نامه :

فصل دوم پایان نامه: فصل دوم پایان نامه یکی از کلیدی ترین بخش هاست که هم برای چاپ مقاله و هم برای داوران مهم است و اعتبار پژوهش را تعیین میکند. لذا باید حرفه ای ترین افراد آنرا تنظیم نمایند که موسسه پیشگامان مسیر دانش با داشتن افراد متخصص می تواند این نیاز را به طور کامل رفع نماید.

در قسمت جمع آوری داده ها، یا ما پرسشنامه را ارسال میکنیم و شما داده ها را تکمیل میکنید و یا خود ما با توجه به جامعه های آماری که در دسترس داریم داده ها را جمع میکنیم .

بعد از تکمیل فصل ۱و ۲ و جمع آوری داده ها، پروژه به یک کارشناس در امر تحلیل آماری سپرده میشود که ابتدا فصل سوم و چهارم را انجام میدهد و سپس فصل چهارم به انجام میرسد و بعد از آن با توجه به ۴ فصل اول، مهم ترین فصل ، یعنی فصل پنجم تکمیل میشود و منابع هم بر اساس استاندارد ها انجام میگردد .

 

 *************

نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
رشته تحصیلی *
روش آشنایی شما با سایت
ایمیل *
شماره همراه *
محل سکونت *
آپلود فایل*

نوع درخواست
(الزامی)
ویرایش کتابویرایش پایان نامهویرایش مقاله ترجمه شدهچاپ و ویرایش مقالات isi وiscتحلیل اماریاستخراج کتاب از پایان نامهانجام پایان نامهانجام پروپزال