انجام پایان نامه

انجام پایان نامه یکی از مواردی است که دانشجویان کارشناسی ارشد برای اتمام مقطع کارشناسی ارشد به آن نیازمند می باشد.

موسسه پیشگامان مسیر دانش می تواند خدمات انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را به شما دانشجویان گرانقدر بر اساس مقاله شما و استاندارهای دانشگاه شما، ارائه نماید.
انجام پایان نامه در موسسه پیشگامان مسیر دانش با کیفیت بالا و استانداردهای آکادمیک و دانشگاهی معتبر انجام می شود.

 

انجام پایان نامه

مراحل انجام پایان نامه

مراحل انجام پایان نامه بستگی به چارچوب ارائه شده توسط دانشگاه شما دارد. هر دانشگاهی چارچوب خود را برای ارائه پایان نامه دانشجویان ارائه مینماید. اما در حالت کلی ، انجام و ارائه پایان نامه مراحلی دارد که به صورت زیر انجام میشود :

فصل اول : اولین مرحله پایان نامه، انتخاب یک عنوان مناسب و انتخاب موضوع پایان نامه میباشد. موضوع پایان نامه در واقعی پرسشی است که ناشی از یک هنجار اجتماعی است که بخشی از جامعه را به خود درگیر کرده است .همچنین این موضوع نباید قبلا توسط فرد دیگری بررسی شده باشد و اگر بررسی شده، باید پاسخی که شما برای آن در نظر گرفته اید متفاوت از دیگر پاسخ هاست و در نهایت انجام این پایان نامه ، راه حل کاربری و مناسبی برای آن ارائه داده خواهد شد . سپس باید بر اساس آن، پروپوزال پایان نامه را انجام داد. کارشناسان و اساتید ما در انجام پروپوزال پایان نامه، همراه شما خواهند بود.

بعد از انجام اولین بخش پایان نامه ، در فصل دوم ، پیشینه تحقیق موضوع انتخابی بررسی میگردد. در این مرحله به بررسی و مطالعه تحقیقات گذشته این موضوع پرداخته میشود.

در فصل سوم پایان نامه ، داده هایی که نیاز است بررسی و مطالعه میشود و سپس راه های جمع آوری داده ها و اطلاعات و جامعه آماری شرح داده میشود .اقدام به جمع آوری اطلاعات و داده هایی میشود که در فصل چهارم(تحلیل آماری) باید تجزیه و تحلیل گردند.

بعد از گردواری اطلاعات در فصل سوم ، در فصل چهارم پایان نامه باید آن را تحلیل و تجزیه نمود.این بخش، به تحلیل آماری شناخته میشود و یکی از مهمترین فصل های انجام پایان نامه است. زیرا تحلیل درست ، منجر به نتیجه گیری صحیح در مورد موضوع خواهد شد.

در فصل پنجم ، اطلاعات تحلیل شده فصل چهارم، بررسی شده و نتیجه گیری پایان نامه انجام میشود. در واقع در این فصل تحلیل یافته های آماری فصل های قبل مطالعه میشود و برای پرسش و موضوع پایان نامه که در پروپوزال به آن پرداخته شد ، یک پاسخ صحیح و کاربردی داده خواهد شد. این پاسخ منجر به حل آن پرسش میشود. پایان نامه، تحقیق و پژوهشی است که برای حل یک موضوع و مسئله انجام میشود. و در صورتی صحیح و مورد قبول است که واقعا پاسخ مناسبی برای آن مسئله باشد.

انجام پایان نامه موسسه پیشگامان مسیر دانش

انجام پایان نامه در پایان هر دوره تحصیلی ، توسط دانشجو انجام میشود که نشان دهد در رشته و مقطع تحصیلی خود آنقدر مطالعه و سواد علمی دارد که بتواند یک پژوهش کامل و کاربردی را انجام دهد.

موسسه پیشگامان مسیر دانش، با همکاری اساتید و دانشجویان برتر در اکثر رشته ها، آماده ارائه خدمات پایان نامه به دانشجویانی میباشد که به دلیل مشغله کاری و تحصیلی نیاز به مشاوره و برنامه ریزی در خصوص پایان نامه میباشد .

جهت ارتباط با ما میتوانید با ما تماس گرفته و یا با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید :

نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
رشته تحصیلی *
روش آشنایی شما با سایت
ایمیل *
شماره همراه *
محل سکونت *
آپلود فایل*

نوع درخواست
(الزامی)
ویرایش کتابویرایش پایان نامهویرایش مقاله ترجمه شدهچاپ و ویرایش مقالات isi وiscتحلیل اماریاستخراج کتاب از پایان نامهانجام پایان نامهانجام پروپزال

 


 

ارتباط با ما :

ایمیل :

researchassist.ir@gmail.com

 

تلفن تماس:

۰۲۱۶۶۹۱۱۵۲۸

۰۲۱۶۶۹۱۸۷۰۹
۶۶۵۷۷۳۲۴ – خانم رمضانی- خانم عسگری
۶۶۹۱۸۷۰۹ – خانم اله وردی
۶۶۵۷۷۳۱۸ – خانم زهری
۶۶۹۱۶۳۷۲ – خانم جمالی
۶۶۹۱۱۵۲۸ – خانم گودرزی
۶۶۵۶۸۰۱۱ – خانم مرسلی

 

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، پلاک ۷۲، واحد۱

 


 

انجام پایان نامه مدیریتانجام پایان نامه معماریانجام پایان نامه پزشکیانجام پایان نامه عمرانانجام پایان نامه برقانجام پایان نامه کامپیوتر انجام پایان نامه حسابداریانجام پایان نامه حقوق

 


 

مقالات :