انجام پایان نامه کامپیوتر

در ابتدا رشته ی مهندسی کامپیوتر با نام انفورماتیک در دانشکده‌های ریاضی تدریس می‌شد اما مدت زیادی ست که این رشته با عنوان مهندسی کامپیوتر و تحت نظر دانشکده فنی (یا مهندسی) ارائه می شود.

این رشته به طراحی و ساخت اجزای مختلف رایانه می پردازد و از جایگاه ویژه ای در دنیای الکترونیکی امروز برخوردار است .در کشور ما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و تا مقطع دکتری تدریس می‌شود. این رشته در مقطع کارشناسی دارای دو گرایش سخت افزار و نرم افزار است.

یک دانشجوی مهندسی کامپیوتر برای موفقیت باید پویا و لذا دانشجو باید همواره از اطلاعات روز آگاه بوده و به دنبال مطالب جدید باشد. هم چنین دانشجو می بایست فردی خلاق باشد تا بتواند با خلاقیت خود مسایل را از راه های ابتکاری با کمترین هزینه و بهترین کارآیی حل کند.

کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دوره ای است شامل دروس نظری و عملی و برنامه تحقیقاتی در زمینه های طراحی برنامه ها و سیستم ها نرم افزاری بزرگ که بصورت امن، حفاظت شده و قابل اطمینان تعریف می شوند. در زمینه اصول توسعه برنامه ها و سیستم های برنامه سازی، نحوه ارزیابی و تایید یک برنامه و یا سیستم برنامه سازی، نحوه تعریف ویژگیهای یک سیستم بزرگ و نحوه آنالیز آن نحوه تکامل سیستمهای نرم افزاری در نسلهای مختلف نحوه طراحی نرم افزارهائی که دارای ویژگیهای قابل فهم بودن و قابل اصلاح بودن میباشد و نحوه تایید ویژگی های و مشخصات خاص موجود در یک سیستم نرم افزاری بزرگ ، فارغ التحصیلان این دوره مهارتهای را کسب می کنند.

هدف از این دوره تربیت افرادی است که با تولید، توسعه و تکمیل سیستمهای نرم افزاری بزرگ و برنامه ریزی در جهت بهره گیری موثر از امکانات موجود، حرکت به سوی استقلال فنی را در عصر انفورماتیک موجب شوند.

 

انجام پایان نامه کامپیوتر

دستیار پژوهش اساتید و دانشجویان، با همکاری کارشناسان و متخصصان و مهندسان با تجریه در رشته کامپیوتر و گرایش های آن، آماده همکاری و خدمت رسانی به شما در نگارش و انجام پایان نامه کامپیوتر شماست. برای ارتباط با ما میتوانید با ما تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نماییم.

نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
رشته تحصیلی *
روش آشنایی شما با سایت
ایمیل *
شماره همراه *
محل سکونت *
آپلود فایل*

نوع درخواست
(الزامی)
ویرایش کتابویرایش پایان نامهویرایش مقاله ترجمه شدهچاپ و ویرایش مقالات isi وiscتحلیل اماریاستخراج کتاب از پایان نامهانجام پایان نامهانجام پروپزال

 


 

انجام پایان نامه | انجام پروپوزال | تحلیل آماری پایان نامه