انجام پایان نامه معماری

انجام پایان نامه معماری

معماری رشته ای با قدمت طولانی است که در سالهای گذشته در دانشگاه های هنر سراسر جهان تدریس میشود. این رشته بین هنر و فن قرار دارد. برای یک دانشجو در این رشته داشتن تجسم قوی هنری ،در کنار درک عمیق از هندسه و ریاضیات امری ضروری است و در کنار همه این ها باید با علوم اجتماعی و فلسفه و تاریخ و… هم اشنایی داشته باشند. در کارشناسی ارشد، مبانی نظری و طراحی بر اساس مبانی فلسفی مورد تأکید قرار می گیرد. لذا از فارغ‌ التحصیلان این مقطع انتظار می رود تا مبانی نظری آموخته شده را به خوبی در حرفه و محیط کار به مرحله اجرا گزارند.

معماری ترکیب، طراحی و پدیدآوردن فضای زیست انسان در طبیعت است؛ که این فضا می‌تواند مسجد، بیمارستان، مسکن، مدرسه و یا هر فضای دیگری باشد که شهر را به وجود می‌آورد.

گرایش های رشته معماری مقطع کارشناسی ارشد

مهندسی معماری

انرژی و معماری

معماری داخلی

معماری منظر

معماری اسلامی

فناوری معماری

تکنولوژی معماری

مطالعات معماری ایران

مدیریت پروژه و ساخت

بازسازی پس از سانحه

 

با تمام این تفاسیر، نگارش و انجام پایان نامه معماری امری مهم و ضروری برای دانشجویان این رشته در مقاطع مختلف میباشد.

انجام پایان نامه معماری

دستیار پژوهش اساتید و دانشجویان، با همکاری کارشناسان و متخصصان با تجریه در رشته معماری و گرایش های آن، آماده همکاری و خدمت رسانی به شما در انجام پایان نامه معماری شما میباشد. برای ارتباط با ما ، تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
رشته تحصیلی *
روش آشنایی شما با سایت
ایمیل *
شماره همراه *
محل سکونت *
آپلود فایل*

نوع درخواست
(الزامی)
ویرایش کتابویرایش پایان نامهویرایش مقاله ترجمه شدهچاپ و ویرایش مقالات isi وiscتحلیل اماریاستخراج کتاب از پایان نامهانجام پایان نامهانجام پروپزال

 


 

انجام پایان نامه | انجام پروپوزال | تحلیل آماری پایان نامه