انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت یکی از استراتژیک ترین علوم جهان، علم مدیریت است. دانشجویان بسیاری با علاقه و هدف در این رشته علم می اموزند.

روند انتخاب موضوع تا دفاع نهایی از پایان نامه مدیریت در گرایش‌های مختلف این رشته، برای اکثر سیستم های دانشگاهی در ایران تقریبا شبیه به تمام سیستم های آموزش عالی دنیا، یک پروسه مشخص و تعریف شده است.

فرایند ارائه ، تهیه و انجام پایان نامه مدیریت ، در چند مرحله میباشد که با دشواری خود ذهن دانشجویان را به سمت خود معطوف کرده است.

نگارش و نوشتن یک پایان نامه صحیح و اصولی نیازمند تحقیقات وسیعی است . اما معمولا دانشجویان دکتری و کارشناسی ، به دلیل کمبود وقت و… نمیتوانند به طور تمام وقت تحقیقات لازم را در مورد پایان نامه خود انجام دهند. در این حالت دانشجویان علاقمند به همکاری و کمک گرفتن از افراد کارشناس و متخصص در رشته خود هستند که در انجام پروپوزال و یا نگارش پایان نامه به آنان کمک کنند. در این حالت ما همواره به شما دانشجویان گرامی توصیه میکنیم که با احتیاط بیشتری این کار را انجام دهید. زیرا بسیاری از موسسه ها بدون داشتن کارشناس در رشته شما ، به شما کمک میکنند و سرانجام با هزینه های هنگفت، پایان نامه شما بدون نتیجه میماند !

انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت موسسه پیشگامان مسیر دانش

دستیار پژوهش اساتید و دانشجویان، با همکاری کارشناسان و متخصصان با تجریه در رشته مدیریت و گرایش های دیگر آن، آماده همکاری و خدمت رسانی به شما در نگارش و انجام پایان نامه مدیریت شماست. برای ارتباط با ما میتوانید با ما تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
رشته تحصیلی *
روش آشنایی شما با سایت
ایمیل *
شماره همراه *
محل سکونت *
آپلود فایل*

نوع درخواست
(الزامی)
ویرایش کتابویرایش پایان نامهویرایش مقاله ترجمه شدهچاپ و ویرایش مقالات isi وiscتحلیل اماریاستخراج کتاب از پایان نامهانجام پایان نامهانجام پروپزال

 


جهت انجام پایان نامه مدیریت ، ابتدا موضوعات پایان نامه مدیریت را بررسی کنید تا با ساختار عنوان آن آشنا شوید.

دانلود فایل موضوعات انجام پایان نامه مدیریت.


همچنین چارچوب انجام پایان نامه مدیریت ، در دانشگاه های مختلف ، متفاوت است .این تفاوت معمولا در تعداد صفحات، چینش صفحات و چنین مواردی مشاهده میشود که باید تماما توسط دانشجو رعایت شوند.


انجام پایان نامه| انجام پروپوزال | تحلیل آماری پایان نامه –   انجام پروژه آماری

 

دوره کارشناسی مدیریت دولتی – انجام پایان نامه مدیریت دولتی

دوره کارشناسی مدیریت دولتی یکی از دوره های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمانها، اداره ها، موسسه های و شرکتهای دولتی و خصوصی دولتی و خصوصی و نیز آشنایی دانشجویان با کاربرد روشهای علمی در مدیریت است. شرکت کنندگان در این دوره افزون بر آشنایی با مسایل نظری دانش مدیریت با کاربردهای این رشته آشنا می شوند.

ضرورت و اهمیت این دوره در آشناسازی مدیران رده های گوناگون با نقش رشته مدیریت در سازمانها و موارد استفاده این دانش، و همچنین تربیت نیروی متخصص به عنوان رابط بین مدیران و کارمندان اداری و فنی که معمولاً مسوولیت اجرایی و سرپرستی واحدها را عهده دار خواهند شد، می باشد.

واحدهای درسی در دانشگاه :

کامپیوتر و کاربرد آن‌ در مدیریت‌ – حقوق اساسی – اصول‌ حسابداری – روانشناسی کار – اقتصاد خرد – مبانی مدیریت اسلامی الگوهای آن – اقتصاد کلان – مبانی سازمان‌ و مدیریت‌ – حسابداری دولتی – زبان تخصصی – توسعه اقتصادی و برنامه ریزی – روش تحقیق در مدیریت – مدیریت‌ رفتار سازمانی – مبانی مدیریت دولتی – حقوق اداری – مالیه عمومی وخط مشی مالی دولت – مدیریت‌ منابع‌ انسانی – تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم – مدیریت تحول سازمانی – فراگرد تنظیم و کنترل بودجه – مدیریت توسعه – تحقیق‌ در عملیات‌ – مدیریت سازمانهای محلی و شهرداریها – مدیریت تعاونیها – روابط کار در سازمان – مدیریت تطبیقی – سیستم های اطلاعاتی مدیریت – تصمیم گیری و تعیین خط مشی دولتها – مباحث ویژه مدیریت دولتی – سیراندیشه های سیاسی وتحول نهادهای اداری – سازماندهی و اصلاح تشکیلات وروشها – ریاضیات و کاربردان در مدیریت – آمار و کاربرد آن‌ در مدیریت

آینده شغلی :

این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص برای سازمان ها، ادارات، مؤسسات و شرکت های دولتی و خصوصی را بر عهده دارد و فارغ التحصیلان می توانند در بخشهای گوناگونی از ادارات جذب شوند. اما این مهم منوط به کسب مهارتهای ضمن تحصیل و کسب تجربه می باشد و تنها با اخذ مدرک دست یافتنی نیست.

برای تحصیل در این رشته چه چیزهایی مورد نیاز است؟

علاقه مندی به مفاهیم و مباحث مدیریتی و اداری (بسیار مهم) – قدرت و توان ادراک، تجزیه و تحلیل و نهایتا حل مشکلات مدیریتی – کسب مهارتهای عمومی و تخصصی (زبان، ICDL و … )

 

دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی – انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی از مهمترین بخش های مدیریت شرکت های تجاری است. زمانی یک شرکت می تواند بین خود مشتریان و خریدارانش ارتباط تجاری خوبی برقرار کند که یک مدیر بازرگانی موفق داشته باشد . فردی که مدیریت بازرگانی یک بنگاه اقتصادی را به عهده می گیرد در جذب مشتریان و عرضه و معرفی صحیح و اصول محصول یا خدمات یک شرکت تلاش می کند و به طور طبیعی مدیر بازرگانی فردی است که نقش اساسی در سود و زیان شرکتها دارد .

دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی یکی از دوره های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمانها، اداره ها، موسسه ها و شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه بازرگانی با وظایف و هدفهای گوناگون در سطوح کارشناسی می باشد.

آینده شغلی:

فارغ التحصیلان این رشته به خوبی می توانند در سطح مدیران اجرایی در سازمانهای بازرگانی، صنعتی و دولتی به کار مشغول شوند. یا در سمت مشاور مدیریت انجام وظیفه نمایند. انتظار می رود این فارغ التحصیلان پس از کسب تجربیات کافی بتوانند مسئولیتهای بیشتری را در سطوح بالای سازمان عهده دار شوند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان این دوره می توانند در کارهای پژوهشی و تحقیقاتی که امروز در موسسات بزرگ اهمیت زیادی برخوردار است، مشغول بکار شوند. اما این مهم منوط به کسب مهارتهای ضمن تحصیل و کسب تجربه می باشد و تنها با اخذ مدرک دست یافتنی نیست.

برای تحصیل در این رشته چه چیزهایی مورد نیاز است؟

  • علاقه مندی به مفاهیم و مباحث مدیریتی و تجاری (بسیار مهم)
  • قدرت و توان ادراک، تجزیه و تحلیل و نهایتا حل مشکلات مدیریتی
  • کسب مهارتهای عمومی و تخصصی (زبان، ICDL و … )

 

دوره کارشناسی مدیریت صنعتی – انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

دوره کارشناسی مدیریت صنعتی یکی از دوره های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کارخانه ها، موسسه ها و شرکت های دولتی و خصوصی و نیز آشنایی دانشجویان با کاربرد روشهای علمی در مدیریت است. رشته مهندسی صنایع دانشجویان بیشتر به مطالعه بعد فنی و تکنیکی صنایع می پردازند. اما رشته مدیریت صنعتی به دو بعد مالی و رفتاری صنایع تاکید بیشتری دارد.

آینده شغلی:

منظور از تربیت مدیر در دوره کارشناسی رشته مدیریت صنعتی تربیت رئیس نیست بلکه تربیت افرادی است که بتواند در حوزه کار خود دارای استقلال فکری بوده و عوامل مهمتر و موثر در جریان کار خود را مورد تحلیل قرار داده و در جهت رفع مشکلات قادر به تصمیمگیری مناسب و مطلوب باشند. بنابراین فارغ التحصیل رشته با آگاهی و شناختی که از ساخت سازمانی، تئوریهای مدیریت و سازماندهی و تکنیکهای مختلف رفع مشکلات پیدا می کنند قابلیت جذب در تشکیلات و سازمانهای مختلف بازرگانی و صنعتی با وظایف گوناگون در سطوح کارشناسی را دارا می شوند و میتوانند در بهبود و ثمربخشی و کارآیی سازمان موثر باشند.

به عبارت دیگر فارغ التحصیلان دوره کارشناسی مدیریت صنعتی الزاما مدیریت موسسات صنعتی را که برای احراز آن شرایط خاصی لازم است عهده دار نخواهند شد و فقط پس از کسب تجربیات می توانند مسئولیتهای بیشتری در سطوح مختلف مدیریت عهده دار گردند. فارغ التحصیلان مدیریت صنعتی می توانند در قسمتهای مدیریت تولید ، کنترل کیفیت و مرغوبیت کالا و قسمت تجزیه و تحلیل کمّی مسائل صنعتی و تولیدی بکار اشتغال پیدا کنند.

برای تحصیل در این رشته چه چیزهایی مورد نیاز است؟

  • علاقه مندی به مفاهیم و مباحث مدیریتی و صنعتی (بسیار مهم)
  • قدرت و توان ادراک، تجزیه و تحلیل و نهایتا حل مشکلات مدیریتی
  • کسب مهارتهای عمومی و تخصصی (زبان، ،ICDL، Ms Project و … )